Nasz początek

ABART Systemy Fiskalne rozpoczęło swoja działalność w 2010 roku. Naszym głównym profilem jest sprzedaż kas i urządzeń fiskalnych, oprogramowania handlowego oraz urządzeń IT. Na tym podłożu zaczęła kształtować się innowacyjna obsługa firm w zakresie rozpoznawania i przystosowania do potrzeb klienta systemów sprzedaży, urządzeń i serwisu.

Nasza Misja

ABART jest wiodącym dystrybutorem oprogramowania gastronomicznego IzzyRest, IzzyWash, IzzyFun, IzzyHotel, PC-Market oraz Subiekt. Od 01.01.2017 jesteśmy autoryzowanym oddziałem krakowskiego producenta oprogramowania MERCO S.C. Dostarczamy urządzenia fiskalne i sprzęt komputerowy do ponad 100 klientów posiadających ponad 200 punktów hadlowych w całej Polsce. Sprzedajemy aktualnie produkty firm: POSNET, ELZAB, EMAR, NOVITUS, TOSHIBA, ELO, ZEBRA itp. Obecnie w swojej ofercie posiadamy nie tylko sprzedaż programów handlowych i magazynowych ale również instalacje, wdrożenia i szkolenia z ich obłsugi.Głównymi segmentami rynku do jakich dostarczane są urządzenia fiskalne i systemy sprzedaży są: restauracje, hotele, pralnie chemiczne, supermarkety, punkty handlowe i usługowe oraz sale zabaw.

Misja i wizja firmy opiera się na słowach rzymskiego klasyka Seneki “Jeśli nie znasz swojego portu przeznaczenia, to żaden wiatr nie będzie Ci sprzyjał”. Dlatego dążymy do stania się jednym z liderów na polskim rynku w zakresie dostarczania rozwiązań systemowych, urządzeń fiskalnych, oprogramowania handlowego, sprzętu IT i usług serwisowych 

Close Menu